Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinez18ka blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: Z18
102794 odwiedzin | wpisów: 45, komentarzy: 193, obserwuje: 111

zabudowy sufitowe

autor: z18ka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Montaż mebli kuchennych dopiero w październiku, ale już teraz zabraliśmy się za zabudowę sufitu i przeróbkę elektryki, aby dostosować pomieszczenie do kuchni.
Obniżyliśmy sufit wzdłuż dwóch ścian o  15 cm. W zabudowanie udało nam się schować kanały wentylacyjne, przewód do podłączenia okapu...o którym zapomnieliśmy, przewód do dodatkowego gniazdka w rogu pomieszczenia i kabelek do oświetlenia halogenowego lub ledowego. Po wyszlifowaniu pomalujemy powstałą zabudowę na kolor szary jak najbardziej zbliżony do koloru blatu. W tym samym odcieniu szarości będą jeszcze listwy cokołowe i bok wysokiej zabudowy.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Podobny manewr z sufitem zrobiliśmy w łazience na dole. W prawdzie pomieszczenie małe, ale zabudowa pod sufitem wyszła całkiem, całkiem... Schowaliśmy w niej plastikowy płaski kanał z kratką wentylacyjną i wyjście na wentylator nad kabiną prysznicową. Po zakończeniu zabudowy pod sufitem zostanie cała czarna płytka bez docinki, co poprawi efekt wizualny.
Przy okazji udało się trafić w sam środek środka przewodu elektrycznego...Wkręt mocujący stelaż zabudowy "przetestował" nasz system zabezpieczeń elektrycznych, który zadziałał prawidłowo....Inwestor żyje i ma się dobrze ;) Dalsze wpisy na blogu nie będą zagrożone...

blog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl