Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinez18ka blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: Z18
102793 odwiedzin | wpisów: 45, komentarzy: 193, obserwuje: 111
 

prace brukarskie zakończone

autor: z18ka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Po kilku drobnych poprawkach zakończyły się prace brukarskie. Teren został wstępnie uprzątnięty, palety po kostce oddane do producenta i rozliczone, a to co pozostało z kostki, palisad i obrzeży zgodnie z umową zabrane przez wykonawcę.
Przydało by się jeszcze kilka wywrotek ziemi przed jesiennymi deszczami. I choć w tym roku nie planujemy już prac ogrodowych to chcielibyśmy docelowo ukształtować teren wokół domu uzupełniając braki ziemi. Oby się udało, bo inaczej będziemy mieli kilka nieplanowanych "oczek wodnych" w ogrodzie. ;)

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

...i jeszcze taras z tyłu domu. Miał być cały czarny. Dodaliśmy jednak dwa paski białej kostki, aby lepiej nawiązywał do całości aranżacji.

blog budowlany - mojabudowa.pl
Komentarze (5)
autor:tombeti  dodano: 2014-08-28 | 23:34:25
super kosteczka ladnie sie prezentuje ;] jaka cena materialu robocizny na calosc .?
autor:po-prostu-my  dodano: 2014-08-28 | 23:52:15
Pięknie :)
autor:lawenda-jaslo  dodano: 2014-08-29 | 00:21:30
Świetnie to wygląda - gratuluję... mam kilka pytań odnośnie układania kostki - bo właśnie się za to zabieramy u nas.

Na blogu dodałem wpis i jest kilka zainteresowanych osób (uzyskaniem odpowiedzi) - będę wdzięczny za napisanie kilku słów w komentarzu jak to wyglądało u was... z góry dziękuję.

tutaj link od razu do wpisu z pytaniami:
http://www.lawenda-jaslo.mojabudowa.pl/?id=156859
autor:madic27  dodano: 2014-08-29 | 11:28:07
bardzo ładnie,naprawde!moje gratulacje...
autor:aniarek1  dodano: 2014-08-29 | 13:49:57
Rewelacyjnie to wygląda,mam zrobione schody z takiej kostki,a teraz po zobaczeniu jak u was to wygląda,zrobimy w przyszłości kostkę w okół domku.pozdrawiam.

sprzęcik do kuchni

autor: z18ka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
... a to wspomniany już w poprzednim wpisie piekarnik i mikrofala do zabudowy. Miało być tak pięknie, a wyszło ...może nie "jak zawsze" ale nie do końca tak jak byśmy chcieli. Odcień bieli obudowy obu tych przedmiotów jest delikatnie mówiąc różny, co nie do końca nam się to podoba. Różnica nie jest tak duża jak na zdjęciach poniżej. Nie będziemy marudzić. :) Tak zostanie.


blog budowlany - mojabudowa.pl
blog budowlany - mojabudowa.pl

 

kuchnia na start

autor: z18ka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
W końcu zamówiliśmy kuchnię. Od początku chcieliśmy białe fronty w wysokim połysku bez uchwytów, a jedynie z wyfrezowanym w górnej lub dolnej ich części wgłębieniem służącym do otwierania. Aby nie było za biało i jak to ktoś powiedział: "szpitalnie"...cokoły szafek, blat, bok wysokiej zabudowy i obniżony sufit będą w tym samym kolorze... prawdopodobnie jakimś odcieniu szarości - jak na projekcie poniżej. Kolor do ustalenia, bo podobno najważniejsze w tym całym przedsięwzięciu są fronty, na które najdłużej trzeba czekać - zostały zamówione w pierwszej kolejności. Okap i szeroka pięciopalnikowa płyta gazowa będą w kolorze czarnym. Tak więc u nas nic nowego - kolorystyka kuchni jak wszystko inne w naszym domu - królują biały, szary lub czarny z kolorowymi dodatkami.

Aha! Musieliśmy już teraz kupić piekarnik i mikrofale. Fachowiec powiedział, że trzeba je dokładnie zmierzyć i dopasować, aby ładnie wyglądały jeden nad drugim. Chociaż jak się okazało piekarnik i tak ma szczelinę wentylacyjną na dole i front nie może dochodzić do jego krawędzi. Ale to już inna bajka. Wybór padł na produkty marki Amika i Candy. Nawet nie pamiętam jaki typ...Żona kupiła przez internet... :)

Przed nami wybór pozostałych sprzętów i wyposażenia.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl
 
Komentarze (5)
autor:paula-marcin  dodano: 2014-08-24 | 17:38:01
super u mnie też będzie biała kuchnia i też fronty na wysoki połysk z podfrezowaniami w kolorze szarym.sprzęcik czarny a blat miał być brązowy ciemny ale jak się okazało to wycofali go z produkcji i teraz mam mentlik w głowie bo nie wiem czy wybrać szary do uchwytów czy czarny.u was zapowiada się piękna kuchnia.pozdrawiam:)
autor:rodzinna-budowa  dodano: 2014-08-24 | 20:28:21
Gratulcje...oby się dobrze uzytkowala :)
pozdrawiam
autor:aga-i-grzes-nasza-iskra  dodano: 2014-08-25 | 08:46:26
WItaj!!! Zauważyłam że masz w kuchni taki sam układ!!!!! No po prostu świetnie! Nam panowie od gazu powiedzieli że jeśli nie ma zabezpieczenia w kuchence że gdy zgaśnie płomień to gaz się wyłańcza będziemy mieć problem z odbiorem gazu. Dlaczego? Podobno kuchenka gazowa oczywiście powinna być oddalona o min 50 cm od okna. Nie wiem jaką Ty planujesz więc informuję i pozdrawiam :).
Tytuł: odbiór kuchni
autor:z18ka  dodano: 2014-08-25 | 09:56:23
Kwestie odbioru zostały poruszone przez projektanta kuchni. Zwrócił uwagę na instalację elektryczną (którą trochę przerobimy), kwestię wentylacji wysokiej zabudowy i dostęp do rury i zaworu gazowego. O odległości okna od kuchenki gazowej nic nie wspominał. Zapytam go. Dzięki za cenną uwagę. Pozdrawiam
autor:katridave  dodano: 2014-08-25 | 13:12:30
pięknie u Was:) i kuchnia też zapowiada się świetnie!