Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinez18ka blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: Z18
102794 odwiedzin | wpisów: 45, komentarzy: 193, obserwuje: 111
 

Łazienka na górze - Ashen (Tubądzin)

autor: z18ka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Program do może trochę toporny i na wiele nie pozwala, ale już coś widać....

Właśnie skończyłem i wrzucam efekty swojej pracy.  Oto wstępny zarys naszej łazienki na górze, o której wspominałem w poprzednim wpisie.

Co o tym sądzicie? 


blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl


Komentarze (5)
autor:domwpoziomkach  dodano: 2013-01-16 | 23:19:03
nad WC macie docięty dekor ciemny, po przycięciu go może być nieładny efekt, lepiej już puścić tam jasny dekor. Po za tym moje gratulacje -łazienka bardzo ładna zaprojektowana.
autor:ewka-sara  dodano: 2013-01-17 | 10:08:51
tez bardzo mi sie podoba łazieka.Bardzo fajny projekt:)W jakim programie go zrobiłaś?Podoba mi sie tez ten dłuuuugi blat po umywalki
autor:z18ka  dodano: 2013-01-17 | 11:46:29
Program to FelCAD, pełna wersja kosztuje grosze... Bardzo intuicyjny, prosty programik. Można pobrać też demo ze strony producenta. Życzę owocnego projektowania.
autor:wrzosowa  dodano: 2013-01-17 | 13:37:02
mam wrażenie że za dużo tych dekorów - może to tylko tak wygląda na projekcie.. zostawiłabym tylko pod lustrem, zrezygnowała z pozostałych lub dodała dekor kwiatowy tam gdzie sedes z bidetem - uwypuklić ściankę - powstanie miejsce na półkę
Odpowiedź do wrzosowa
autor:z18ka  dodano: 2013-01-17 | 18:00:57
Niestety pomysł z półką z założenia został pogrzebany - stelaż podtynkowy jest wmontowany w ścianę. Chcieliśmy uzyskać efekt toalety i bidetu przykręconego do ściany, bez półeczek i odstającej zabudowy. Pod umywalkami na długich półkach będzie sporo miejsca. dzięki za sugestie dot. dekorów. Zrobimy jeszcze jeden projekt z mniejszą ich ilością, pozdrawiam

Ocieplanie poddasza

autor: z18ka blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Witam ponownie!

Zima zagościła u nas na dobre. Temperatury za oknem nie zachęcają do intensywnych prac. Nawet termos ciepłej herbaty i zapał inwestora to czasami za mało, aby zrobić to, co się wcześniej zaplanowało. Może tak musi być. Jak w życiu: czasami trzeba odpuścić.

W międzyczasie rozglądamy się za firmą, która ułożyłaby nam kostkę brukową, tworzymy aranżację ogrodu, dyskutujemy na temat wystroju salonu itp.

Aha...i jeszcze jedno... tworzymy nowy projekt łazienki na górze (fotka może w następnym wpisie) w kolekcji Ashen z Tubądzina. Kolory oczywiście biały i szary. A dlaczego robimy nowy projekt? Ano dlatego, że kolekcja płytek sensual/art z Paradyża została z  końcem 2012 r. wycofana ze sprzedaży :( . Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Wracając do tematu...aby się jednak totalnie nie rozleniwić, gdy temperatury są w miarę znośne, ocieplamy poddasze. Własnymi siłami zrobiliśmy stelaż, pomontowaliśmy uchwyty do krokwi i w niedługim czasie zaczniemy uzupełnieć puste przestrzenie 30 cm warstwą wełny ISOVER.

Domek w zimowej scenerii:

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Niby prosty temat, a wypoziomowanie i ustawienie tego wszystkiego: uchwytów i profili zajmuje kupę czasu... nie mówiąc już nic o sznurkowaniu i tworzeniu szczeliny dylatacyjnej.

blog budowlany - mojabudowa.pl

Finalna grubość wełnianej "kołderki":

blog budowlany - mojabudowa.pl